درباره ما

 

هم اکنون در برهه اي از زمان به سر مي بريم که همه چيز به سرعت در حال تکوين است.

در چنين موقعيتي کوچکترين غفلت سال ها عقب ماندگي را به دنبال خواهد داشت ، ما بعنوان کوچکترين بخش جامعه خود را موظف مي دانيم با تمام قوا ، با غيرت و غرور ايراني و با تلاش بي شائبه و شبانه روزي گامي هر چند کوچک در بهبود صنعت کاشي و سراميک ايران برداريم .

باور مابر استفاده از فناوري نوين و پيشرفته، تحقيق و توسعه و به کارگيري تخصص و تجربه استوار است.اين باور را لازمه موفقيت دانسته و با حرکت به سمت تأمين رضايت مشتريان آن را تکميل خواهيم کرد. ما مي دانيم و اطمينان داريم حرکت در جهت رضايت مشتريان نتيجه اي جز افتخار و بالندگي نخواهد داشت.

سالهاي اخير را مي توان سالهاي اوج شکوفايي صنعت سراميک در ايران دانست. در اين سالها با اطلاع رساني صحيح علاوه بر توليد محصولاتي جديد با بالاترين استانداردها، فرهنگ مصرف کاشي و سراميک بطور غير قابل باوري افزايش يافته است. مجموعه کاشي ALIBABA CERAM نيز با بهره گيري از بالاترين فناوري و تخصص و تعهد مديران و پرسنل بعنوان يکي از توليد کنندگان کاشي سعي در توليد محصولي با کيفيت بالا و مطابق با استانداردهاي جهاني دارد.کارخانه ALIBABA CERAM زمینه فعالیت خودرادر تولید سرامیک های سه بعدی، ماکروکریستال قرارداده است و به یاری خداوند منان درآینده ای نزدیک تحولی عظیم در زمینه سرامیک های سه بعدی ایجاد خواهیم کرد.


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A